Таг: уредничк

ВИДЕО:Уредничка-патриотка го брани сопственикот на телевизијата осомничен за криминал

Главната и одговорна уредничка на ТВ Нова Билјана Трендафилова денеска протестираше пред Апелациски суд во одбрана на сопственикот на телевизијата каде работи. Таа смета...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com