Таг: урошевац

Плинска боца уништи ресторан во Урошевац, 42 лица се повредени(видео)

Во страотна експлозија на плинска боца во еден ресторан во Урошевац во Косово, попладнето се повредени најмалку 42 лица.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com