Таг: успешна трансплатација

Министерот Филипче им честиташе на колегите за успешно направената трансплантација на...

,,Трансплатацијата успешна! ❤️ Ова е огромен успех на македонското здравство. Честитки до сите колеги“-напиша министерот за здравство, Венко Филипче на својот ФБ профил.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com