Таг: усташки поздрав

Хрватскиот претседал Милановиќ ја напушти прославата за ,,Блесок“ поради усташки симболи

Хрватскиот претседател, Зоран Милановиќ, кусо откако дојде на одбележувањето на 25 годишнината од воената акција ,,Блесок“ во Окучни, реши да ја напушти...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com