Таг: уцена

Иако не е реформски закон, Бујар Османи напредокот кон ЕУ и...

Вицепремиерот за европски прашања, Бујар Османи, го обвини ВМРО ДПМНЕ за блокирање на ЕУ и Нато реформите. Тој презентирајќи го напредокот на земјата согласно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com