Таг: учество

Лишени се од слобода 7 македонски државјани за учество во војните...

Министерството за внатрешни работи и надлежните институции на Република Македонија, во соработка со партнерите од Глобалната коалиција за борба против тероризмот и Сириските Демократски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com