Таг: факултет

Благодарение на брзата реакција, спасен е најстариот објект на УКИМ

Благодарение на брзата реакција на вработените на Архитектонскиот и Градежниот факултет, како и на противпожарните бригади, спасен е најстариот објект во рамки на УКИМ,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com