Таг: фарк

Граѓаните бараат подобар договор со Фарк

Ден по неуспешниот референдум, во Колумбија станува јасно дека пораката на граѓаните е дека власта мора да направи нов мировен договор со Фарк,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com