Таг: фашистички пораки

СДСМ бара реакција на обвинителството за ,,фашистичките повици“ на Левица

СДСМ реагира по неколкуте контроверзни истапи и пораки што ги испраќа деновиве Димитар Апасиев од Левица, кој на овие избори освои две...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com