Таг: фајлови

Михајло Маневски бара да се уништат прислушуваните фајлови кои содржат приватни...

Нема никаква  правна основа СЈО да држи материјали кое се дел од прислушуваните разговори ,а се од чисто приватен карактер-се вели во реакцијата на поранешниот...

СЈО издвоило 2030 часови со приватни прислушувани разговори

Во последниот извештај за работата на СЈО, ова обвинителство открива дека заедно со враќањето на 66 909 избричани фајлови од прислушуваните разговори, вкупната бројка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com