Таг: Фајнал-фор

Истанбул е домаќин на Фајнaл-фор во 2017-та

Истанбул после пола деценија повторно ќе биде домаќин на четирите најдобри европски екипи. Како што соопшти првиот човек на Евролигата, Џорди Бертомеј, единствениот град...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com