Таг: фемен

Фемен со голи гради и маски од Трамп и Асад против...

Женската феминистичка антиглобалистичка група Фемен се потруди да направи скандал , но и атракција од гласањето на претседателската кандидатка во Франција Мари Ле Пен....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com