Таг: фикус

Зекири: Што и да се каже е излишно, ФИКУСОТ остана ФИКУС

Од собраниските клупи , во момент на присуство на говорот на претседателот на државата на неговото годишно обраќање, пратеникот од СДСМ, Мухамед Зекири, на...

Ѓорге Иванов сликан до фикус во неговиот кабинет

Последното интервју на Ѓорге Иванов дадено за виенскиот весник Wiener Zeitung , открива уште еден интересен детаљ ако отидете на оригиналната страница каде што е...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com