Таг: филаделфија

Маж без заштитна маска на лицето исфрлен од автобус во Филаделфија(видео)

Маж кој не носел маска во автобус на компанијата СЕПТА - и го одбил барањето на возачот да се симне -...

Полицајка брутално претепа тинејџерка во Филаделфија(видео)

Полицијата во Филаделфија  почна истрага против полицајка која брутално претепа млада девојка, која и се спротиставила на повиците да застане и да се легитимира. Видеото...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com