Таг: филан митрев

Случајот со уапсениот Филан Митрев во Германија е ВЕСТ и во...

,,Најелементарната улога и функција на медиумите, имено и најкратка е – да објавуваат вести! Добри или лоши, убави или грди, не е...

Семејна фотографија и тегла ајвар на еден од профилите на Филан...

Филан Митрев, 25 годишен Македонец со германско државјанство, деновиве седна пред германскиот суд да одговара за кривично дело тероризам.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com