Таг: финансиска полица

Јакимовски лут ги опцу новинарите, ЈО почнува истрага за злоупотреба на...

Поранешниот градоначалник на Карпош , Стевчо Јакимовски, на поминување покрај новинарските екипи пред Основен суд Скопје 1, каде во придружба на Финансиска полиција беше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com