Таг: фиорентина

31-годишниот фудбалер на Фиорентина-Давиде Астори почина во сон

  Фудбалерот и капитен на италијанскиот клуб Фиорентина, Давиде Aстори, ноќеска почина во сон во хотелската соба пред натпреварот што требаше денеска да го игра...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com