Таг: форум за демократкса македонија

Форум за демократска Македонија во Вашингтон разговараше со вицепремиерот Анѓушев

Претставници на Форумот за демократска Македонија доцна попладне во Вашингтон се сретнаа со потпретседателот на Владата задолжен за економски прашања, Кочо Анѓушев. На средбата, претставниците...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com