Таг: фото сесија

Канадската тенисерка Ежени Бушар позираше за ,,Спортс илустрејтид“(фото)

  Американскиот спортски магазин  „Спортс илустрејтид“, предизвика ,,земјотрес“ со новата сесија фотографии во костими за капење, со славни спортистки. На насловната и внтарешните страници, објави...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com