Таг: френки запата

Откако го прелета Ла Манш, францускиот иноватор најави летечки автомобил(видео)

Откако пред два дена, пред публика, го прелета Ла Манш, францускиот иноватор и авантурист, Френки Запата, најави дека идната година ќе го...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com