Таг: функции

,,Барај ме од понеделник, после референдумот…“, Ружин незадоволен од власта ја...

Александар Ружин, член на ЛДП, граѓански активист и син на познатиот професор и дипломат, Нано Ружин, деновиве на својот ФБ профил искажува револт заради...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com