Таг: функција

Адеми џентлменски ја пречека новата министерка за образование

Арбер Адеми ја пречека новата министерка за образование Мила Царовска со голем букет цвеќе. Адеми џентлменски ѝ ја...

Ципрас ќе ја преземе работата на Коѕијас и ќе го води...

Грчкиот премиер Алексис Ципрас ја прифати оставката на министерот за надворешни работи Никос Коѕијас и му се заблагодари за неговиот придонес во Владата и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com