Таг: хакерски напад

Ременски:Хакиран систем на ДИК е врвен приоритет по службена должност на...

Поранешната пратеничка и потпретседателска на Собрание, Фросина Ременски, е изненаддена од непостапувањето за хакирањето на интернет страницата на ДИК.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com