Таг: хаски

Пронајдени двете слепи хаски на обвинителката Ристоска

Двете хаски Астра и Зоне на обвинителката Ленче Ристоска, кои изминатата ноќ беа украдени од дворот на семејната куќа во Лешок се...

Украдени двете слепи хаски на обвинителката Ристоска кои не можат да...

Обвинителката Ленче Ристоска на својот ФБ профил објави дека од двор во куќата во Лешок , ноќеска ѝ се украдени двете...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com