Таг: хатије исмаили

Хатије Исмаили од Гостивар е избрана за Најдобар доктор 2020 во...

Претседателот на Словенија, Борут Пахор, вчера беше домаќин на свечен прием по повод крајот на акцијата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com