Таг: хашиш

Александар Станковски: Со Еди Рама во 1997 пушевме хашиш во Копенхаген(видео)

За пушењето хашиш со Еди Рама и легализација на дрогата, кемтрејловите кои го запрашуваат и прават апатичен и глуп македонскиот народ, Вмро Дпмне...

Откриен килограм хашиш во поштенска пратка на скопскиот аеродром

На аеродромот „Александар Велики“ царинските службеници открија и спречија обид за нелегелно внесување на 1 килограм хашиш смола. Како што известуваат од Царинска управа, во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com