Таг: холандски амбасадор

Сопругата на холандскиот амбасадор во Либан почина од последици на експлозијата...

55 годишната сопруга на холандскиот амбасадор во Либан, почина од последици на експлозијата што се случи пред неколку дена во пристаништето во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com