Таг: холси

Тијана и Американецот Рон Холси направија хит-дует со ,,Јовано, Јованке“

  Одличен дует на Тијана и Американецот од Лос Анџелес Рон Холси кој успеал да го научи српскиот, но делумни и македонскиот јазик.  По неколку...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com