Таг: хомосексуални бракови

Груевски: СДСМ е донесена на власт да се смени името, да...

Промена на името и идентитетот е главната цел поради која СДСМ се донесе на власт откако во декември ги изгубија изборите, рече лидерот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com