Таг: хоспитализиран

Влошена здравствената состојба на министерот Оливер Спасовски

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски од синоќа е хоспитализиран на Инфективната клиника, потврдуваат од МВР за Фокус. Кко...

Со селфи од болничкиот кревет Милошоски порача дека има покачена температура

Антонио Милошоски од ВМРО ДПМНЕ е примен на Инфективна клиника со покачена температура. Објави фотографија од болничкиот кревет и...

Александар Диневски од затвор е хоспитализиран заради влошена здравствена состојба

Заради потребата од континуирана здравствена терапија и влошување на здравствената состојба, поранешниот разузнавач Александра Диневски е пренесен на лекување во болничка установа. Тој завчера...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com