Таг: хотел ибис

IRL.mk: Сместена првата група во државен карантин во хотел во Тафталиџе

Четириесетина лица коишто изминатата ноќ влегле во С. Македонија, главно на граничниот премин Деве Баир, се однесени директно во хотелот ,,Ибис“ кај...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com