Таг: хоуп соло

Сеп Блатер обвинет за сексуално вознемирување од фудбалерка која тврди дека...

Фудбалската репрезентативка на САД, Хоуп Соло, го обвини некогаш најмоќниот човек во светот на фудбалот, поранешниот прв човек на ФИФА,Сеп Блатер, за сексуално вознемирување. Голманката...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com