Таг: хризостом

И наследникот на починатиот патријарх Иринеј е позитивен на Ковид 19

Митрополитот Хризостом, кој по смртта на српскиот патријарх Иринеј, ја држеше погребната литургија, е позитивен на Ковид 19, соопшти СПЦ.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com