Таг: хронично болни

Веќе нема неодење на работа поради епидемијата на Ковид 19

Владата на Република Северна Македонија на 4-та седница ги разгледа и усвои заклучоците на Главниот координативен кризен штаб донесувајќи соодветни одлуки...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com