Таг: хрт

За ХРТ Груевски е се уште Премиер

Хрватската телевизија која вчера емитуваше интервју со  Никола Груевски, го потпиша како македонски Премиер и претседател на ВМРО ДПМНЕ. Дали станува збор за незнаење...

Заев за ХРТ:Нашиот концепт е „Едно општество за сите“, нивниот ...

  Претседателот на СДСМ Зоран Заев Во интервју за Хрватска телевизија рече дека мора да се проодлжи многу внимателно, со многу трпение, за да се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com