Таг: хуго

Активистите ја започнаа битката за спас на Хуго од депонијата на...

Граѓанските активисти и волонтери од здруженијата за заштита на животни, се единствените кои реагираа по објавата на страшната приказна за ,,Депонијата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com