Таг: хуманитарен турнир

Големиот Новак организираше хуманитарен тениски турнир во инвалидски колички

  За Новак Ѓоковиќ е  познато дека надвор од терените е многу дружељубив и сака да им помага на другите. На хуманитарниот настан на терените...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com