Таг: хумореска

Шефот на кабинетот на Шилегов смета дека супер си поминале мајтапејќи...

  ,,Вчера се случи првиот роуст на македонски политичар. И супер пројде“. ,,И има ли подобар и поискрен начин да се упати критика или да се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com