Таг: царски

Тешко повредена бремена жена веднаш породена со царски рез

26 маж загина, а три лица се тешко повредени во сообраќајната несреќа што се случи на патот Крушевац-Каоник во соседна Србија, меѓу...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com