Таг: цветан панделески

Сопственикот на ,,Пелистерка“ Цветан Панделески е меѓу уапсените во ,,Империја“

Сопственикот на ,,Пелистерка“ и деловен партнер на Орце Камчев, Цветан Панделески познат како Целе, е меѓу уапсените во новата истрага на СЈО со кодно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com