Таг: центар за јавно здравје

Јанкуловски: Уште не верувајте дека постои коронавирусот, ама јас зедов брисеви...

,,Вие се уште не верувате дека вирусот постои, вие убедувате дека сѐ е лага, измислица, заговор и што знам што уште не,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com