Таг: центри

Обновено: Владата се поправи, од денеска се отвораат трговските центри, но...

Владата, односно службата за односи со јавност, вчера објави соопштение во кое, меѓу другото, беше објавено дека од денеска ќе се отворат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com