Таг: церебрална парализа

Возачот Васе од Македонија им ги разубави празниците на две дечиња...

Саша Павлиќ, економист од Ријека, на својот Фб профил раскажа приказна за хуманиот гест на возачот Васе од Македонија. Овој човек без...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com