Таг: цеца ражњатовиќ

Српската фолк пејачка Цеца Ражњатовиќ заразена од коронавирус

Српските портали објавуваат дека турбо фолк ѕвездата, Светлана Ражњатовиќ, по правењето на ПЦР тестот за коронавирус е позитивна на КОВИД 19.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com