Таг: цитат

Груевски го цитира Андриќ: Јаден е тој што треба да понижи...

По подолга пауза на социјалните мрежи, Никола Груевски, кој грчевито се бори да ја одложи казната затвор за случајот ,,Тенк“, овој цитат со фотографија...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com