Таг: црковен собир

Филипче:Денешните сцени од Струга се целосно непочитување на здравствените работници

Министерот за здравство, Венко Филипче, реагира поради скандалозниот масовен црковен собир во Струга во време на епидемија и вонредна состојба.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com