Таг: црна листа

Љубе Бошковски и Мендух Тачи се уште на американската Црна листа

Американското министерство за финансии ја објави Црната листа на лица и организации за 2017 година кои имаат забрана за влез во Америка или чии...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com