Таг: црн рекорд

Црн рекорд во Македонија од почетокот на епидемијата

Изминатото деноноќие е регистриран црн рекорд на 12 починати пациенти. Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com