Таг: цртаат

И деца од 3 години побараа СДСМ да ја отфрли Тиранската...

Организаторите на митинзите ,,За заедничка Македонија“  ја преминаа црвената линија на пристојност. Во градскиот парк во Скопје организираа, како што велат, музички хепенинг. Според нив...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com