Таг: чедомир јовановиќ

На Твитер се прошири лажна вест дека Чедомир Јовановиќ починал од...

РТС ја демантираше лажната вест што денеска беше објавена на Твитер налог на непознато лице.

Чедомир Јовановиќ објави слика од болничкиот кревет

Српскиот политичар, лидерот на ЛДП, Чедомир Јовановиќ, по неколкудневна борба со Ковид 19, се огласи на Инстаграм со куса порака и фотографија...

ЛДП демантира дека лидерот Чедомир Јовановиќ е во критична состојба

Српската Либерално демократска партија издаде соопштение во кое демантира дека нивниот лидер, Чедомир Јовановиќ е во критична состојба по запалението на белите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com